23/04/2024

VSSB

Vēstures un sociālo zinību skolotāju biedrība

Kursi skolotājiem “Latvijas Okupācijas muzeja stāsts: vēsture un mūsdienas”

1. novembrī Latvijas Okupācijas muzejā jau ceturto (un pēdējo) reizi notiks  pedagogu profesionālās pilnveides kursi “Latvijas Okupācijas muzeja stāsts: vēsture un mūsdienas”. Kursi palīdzēs skolotājiem izprast ar Latvijas okupāciju tēmu saistītus jautājumus,  akcentējot to aktualitāti mūsdienu pasaules politisko notikumu kontekstā. Skolotāji tiks iepazīstināti ar muzeja ekspozīcijas saturu un dizainu, lektori pievērsīsies tēmām, kas skar mūsdienu politiskās dzīves aktualitātes, kā arī palīdzēs izprast bērnu un jauniešu psihoemocionālās traumas.
Latvijas Okupācijas muzejs 2022. gada jūnijā atklāja jaunu, modernu un interaktīvu ekspozīciju. Ekspozīcija vēsta par Latvijas 20. gadsimta vēstures notikumiem, bet karš, okupācija, starptautisko līgumu un cilvēktiesību neievērošana diemžēl nav tikai vēsture – turpinās Krievijas karš Ukrainā, pārkāpjot starptautisko tiesību normas un necienot Ukrainas valstisko patstāvību un teritoriālo nedalāmību, un iznīcinot civiliedzīvotājus.
Dalībnieki saņems Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra apstiprinātas Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursu apliecības A (8 stundas).
Kursi notiks Rīgā, Latviešu strēlnieku laukumā 1 no plkst. 10:00 līdz 18:00.
Lai daļēji segtu kursu izmaksas, šoreiz lūdzam dalības maksu – 12 EUR. Dalībnieku skaits – ierobežots.
Pieteikšanās, aizpildot veidlapu, līdz 23. oktobrim vai līdz sasniegts maksimālais dalībnieku skaits: https://forms.gle/28Vv5WZ6LnNK9VXy5 
24. oktobrī uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā līdz 31. oktobrim.

 

Programma2023nov