21/07/2024

VSSB

Vēstures un sociālo zinību skolotāju biedrība

“Lielvārds” aptauja

Labdien, vēstures skolotāj!

Izglītības uzņēmums “Lielvārds” domā un plāno atbalstu skolotājiem, kas nepieciešams, lai mācību procesu padarītu pēc iespējas vērtīgāku, un vēlas noskaidrot, kas no piedāvātajiem resursiem skolotājiem visvairāk palīdz un ko darīt, lai palīdzētu vēl vairāk.

Skolotājs ir jomas eksperts, kura ikdienas darba pieredze ir būtiska, lemjot un attīstot ideālo mācību materiālu un tehnoloģiju komplektāciju.

Tādēļ vēlamies lūgt dažas minūtes Jūsu laika, lai noskaidrotu Jūsu viedokli par to, kā dažādi resursi Jums palīdz jau šobrīd īstenot mācību procesu, un ko varam darīt, lai Jūs atbalstītu vēl vairāk vēstures satura īstenošanā.

Saite uz anketu: https://ej.uz/2yyj 

Aptauja aizņems aptuveni 15 minūtes laika.

Kā pateicību par veltīto laiku anketas aizpildīšanai nosūtīsim Jums aptaujas rezultātu apkopojumu, lai Jūs uzzinātu, kādas kopumā ir bijušas Latvijas vēstures skolotāju atbildes. Ja vēlēsieties saņemt rezultātus, tad anketas noslēgumā būs iespējams norādīt savu e-pasta adresi, kurā pēc datu apstrādes aizsūtīsim rezultātus apkopotā formā. Ja esat atvērti arī tālākai sadarbībai, anketas noslēgumā varēsiet to norādīt.

Šogad, kad svinam izglītības uzņēmuma “Lielvārds” 30 gadu jubileju, mēs turpinām attīstīties un mainīties – iepriekšējos gados iekrāto pieredzi kombinējam ar jaunu, digitālu enerģiju, radot “Lielvārds 360” pieeju!

360 pieeja izglītībā nozīmē, ka prasmīgs skolotāja pedagoģiskais darbs klasēs tiek papildināts ar kvalitatīvu un modernu mācību saturu, jēgpilnu digitālo rīku un tehnoloģiju izmantošanu, kā arī mācību priekšmeta specifikai atbilstošu mācību līdzekļu integrēšanu mācību darbā ar skolēniem.

Visi kopā mēs varam padarīt Latviju par labāko vietu, kur mācīt un mācīties.
Liels paldies par Jūsu veltīto laiku!

 

Patiesā cieņā –

“Lielvārds 360” komanda